مخصوص مراغه معرفی پرونده ارتباط تحقیقات

مخصوص: مراغه معرفی پرونده ارتباط تحقیقات کلاهبرداری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + مرد هزار صورت به ایستگاه آخر رسید

مرد هزار صورت که با ادعای ارتباط با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

عکس + مرد هزار صورت به ایستگاه آخر رسید

مرد هزار صورت به ایستگاه آخر رسید +عکس

عبارات مهم : مراغه

مرد هزار صورت که با ادعای ارتباط با شرکت ها و نهاد های دولتی اقدام به کلاهبرداری می کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

علی دلداری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مراغه به جام جم گفت: در پی شکایت های مردمی در ارتباط با این که فردی با معرفی خود به عنوان نماینده شورای نگهبان، بیت رهبری و ارتباط با مسئولان قوه قضاییه مبالغی کلان از آنها کلاهبرداری کرده و متواری شده است هست، پرونده ای تشکیل و تحقیقات شروع شد.

وی افزود: در ادامه تحقیقات معلوم شد کلاهبردارفراری به نام داوود احمد زاده با تحصیلات پنجم ابتدایی در چند مرحله نیز با جعل اسناد و مدارک خود را نماینده اداره اطلاعات معرفی و با ترساندن و ارعاب از مردم کلاهبرداری کرده هست. جست وجوها جهت یافتن او ادامه داشت تا این که متهم در عملیات پلیسی بازداشت شد. او جهت ادامه تحقیقات به شعبه دوم دادیاری دادسرای مراغه انتقال یافته شد.

عکس + مرد هزار صورت به ایستگاه آخر رسید

دلداری ادامه داد: با تحقیق از این متهم معلوم شد وی از چندی پیش نیز به شیوه ای مشابه از مردم شهرهای متفاوت نیز کلاهبرداری کرده و به «مرد هزار چهره» معروف بوده هست. جهت متهم قرارقانونی صادر و تحقیقات از او ادامه دارد.

مرد هزار صورت که با ادعای ارتباط با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، در شهرستان مراغه شناسایی و بازداشت شد.

با درخواست قضایی تصویر این کلاهبردار بدون پوشش صورت در روزنامه چاپ می شود تا چنانچه افرادی در دام وی گرفتار شده است و مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند با حضور در دادسرای مراغه از وی شکایت و پرونده هایشان را پیگیری کنند.

همچنین هموطنان اگر اطلاعاتی راجع به این متهم و فعالیت او دارند می توانند با شماره تلفن 04137279031 به دادسرای مراغه اطلاع دهند.

واژه های کلیدی: مراغه | معرفی | پرونده | ارتباط | تحقیقات | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs