مخصوص مراغه معرفی پرونده ارتباط تحقیقات

مخصوص: مراغه معرفی پرونده ارتباط تحقیقات کلاهبرداری اخبار حوادث

قیمت‌های نفت امروز، پنج‌شنبه تحت تاثیر سیگنال‌های مختلفی که بازار از وجود تقاضای اوج جهت بنزین در آمریکا و بیانات تولیدکنندگان راجع به زیاد کردن زیاد تولید دریا

نفت ساز ناکوک زد

نفت ساز ناکوک زد

عبارات مهم : بنزین

قیمت های نفت امروز، پنج شنبه تحت تاثیر سیگنال های مختلفی که بازار از وجود تقاضای اوج جهت بنزین در آمریکا و بیانات تولیدکنندگان راجع به زیاد کردن زیاد تولید دریافت کرد، جهت حرکت متفاوتی پیدا کردند.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت با ۱۱ سنت یا ۰.۲ درصد کاهش، به ۷۲.۷۹ دلار در هر بشکه رسید. بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۶ سنت یا ۰.۱ درصد افزایش، به ۶۸.۸۲ دلار در هر بشکه رسید.

هر دو شاخص قیمت بازار جهانی روز چهارشنبه به دنبال گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا که نشان داد ذخایر بنزین این کشور در هفته گذشته کم کردن یافته هست، یک درصد افزایش کرده بودند. با این حال آمار هفتگی رسمی نشان داد تولید نفت آمریکا به رکورد ۱۱ میلیون بشکه در روز افزایش کرده هست. آمریکا از نوامبر با رشد سریع حفاری شیل، یک میلیون بشکه در روز به تولیدش افزوده است.

نفت ساز ناکوک زد

همچنین در دیدار کمیته نظارت یکسان وزیران اوپک و غیراوپک اعلام شد که قیمت پایبندی به توافق محدودیت عرضه، کم کردن یافته که به معنای عرضه زیاد نفت به بازار هست. دو منبع آگاه به رویترز اظهار کردند قیمت پایبندی کشورهای اوپک و غیراوپک به توافق کم کردن تولید از ۱۴۷ درصد در ماه مه به حدود ۱۲۰ درصد در ژوئن کم کردن یافته است.

ذخایر بنزین آمریکا در هفته گذشته ۳.۲ میلیون بشکه و ذخایر میعانات مشمول بر دیزل و نفت کوره ۳۷۱ هزار بشکه کم کردن یافت. در نظرسنجی که رویترز پیش از انتشار این آمار انجام داده بود، تحلیلگران آینده نگری کرده بودند ذخایر بنزین تغییری نخواهد کرد و ذخایر میعانات حدود ۹۰۰ هزار بشکه زیاد کردن خواهد یافت.

قیمت‌های نفت امروز، پنج‌شنبه تحت تاثیر سیگنال‌های مختلفی که بازار از وجود تقاضای اوج جهت بنزین در آمریکا و بیانات تولیدکنندگان راجع به زیاد کردن زیاد تولید دریا

رشد چشمگیر ذخایر نفت در آمریکا، به معنای بازگشت مازاد عرضه بوده و قیمت ها را با فشار کاهشی مواجه می کند. ذخایر نفت آمریکا هفته گذشته ۵.۸ میلیون بشکه زیاد کردن یافت در حالی که تحلیلگران کم کردن این ذخایر به میزان ۳.۶ میلیون بشکه را آینده نگری کرده بودند.

بر اساس گزارش رویترز، بازارهای نفت هفته گذشته که عربستان سعودی و روسیه تولید نفت خود را زیاد کردن دادند و اختلالات عرضه کمتر شد ریزش قیمت سنگینی را تجربه کردند.

نفت ساز ناکوک زد

واژه های کلیدی: بنزین | افزایش | میلیون | آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs